Kl. O-III godz. 17.00

Kl. IV- VI godz. 17.30

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w unihokeju dziewcząt

W dniu 15 kwietnia 2015r. w Szkole Podstawowej w Ludźmierzu odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach brało udział dziewięć szkół (92 zawodniczek) gminy Nowy Targ.
Tytuł mistrzowski, po raz SZÓSTY! z rzędu, wywalczyła Szkoła Podstawowa z Ludźmierza, która w finale pokonała po pasjonującej walce Szkoła Podstawową z Nowej Białej, natomiast trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej z Krempach. Najlepszą zawodniczką turnieju została, Wiktoria Sąder z Ludźmierza, która otrzymała pamiątkową statuetkę.

Czytaj dalej...
Zobacz w galerii...

ROK SZKOLNY 2015/2016
LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH NA ROK SZKOLNY 2015/2016

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

KLASY I

W Babimoście rozegrano turniej finałowy o mistrzostwo Polski juniorów młodszych w unihokeju. Bardzo dobrze spisała się w nim drużyna UKS Wiatr Ludźmierz, zdobywając brązowy medal. Trener Rafał Pelczarski buduje nowy zespół. Z poprzedniej mistrzowskiej drużyny zostało tylko trzech zawodników- pozostali przeszli do kategorii wyższej i także uzyskali awans do finału mistrzostw Polski. Już awans do finału był dużym osiągnięciem, a brązowy medal to sukces.