Menu
WŁADZE
HISTORIA
GRONO PEDAGOGICZNE
KLASY 2014/2015
PLAN LEKCJI
BIBLIOTEKA
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
GALERIA I
GALERIA II
KONTAKT
ROZBUDOWA SZKOŁY - GALERIA
Licznik
Licznik gości na stronie:
· Aktualnie: 2
· Dzisiaj: 42
· Ostatni tydzień: 234
· Ostatni miesiąc: 764
· Wszystkie: 25847
Dla rodziców
REKRUTACJA 2014/2015

SZEŚCIOLATEK W SZKOLE

Dni otwarte 2013/2014

Zebrania z rodzicami 2013/2014

Dodatkowe dni wolne 2013/2014

Wykaz podręczników szkolnych 2014/2015

EWALUACJA
Dla uczniów
"POMOCNA DŁOŃ"
Ważne

POMOC DLA KUBUSIA
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Kantego w Ludźmierzu.

OGŁOSZENIE!

ZEBRANIE Z RODZICAMI 25.09.2014r. /CZWARTEK/

Klasy 0-III godz. 17:00

Zebranie ogólne godz. 17:30

Klasy IV-VI po zebraniu ogólnym.


ZARZĄDZENIE NR 4/14

ZARZĄDZENIE NR 4/14 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Ludźmierzu z dnia 27.08.2014r.

w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych


OGŁOSZENIE!
Images: szkola2014.jpg
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

PONIEDZIAŁEK - 1 września 2014r.

Msza Św. w Bazylice Mniejszej w Ludźmierzu o godz. 8:00.

Po Mszy Św. przejście do szkoły, spotkanie z Dyrektorem i wychowawcami klas.

OGŁOSZENIE!Images: zakonczenie001.jpg

Images: zakroku_18.jpg27 czerwca odbyło się Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014. Tradycyjnie za przeżyty okres dziękowano podczas Mszy Świętej. Następnie, w trakcie uroczystej akademii podsumowano 10 miesięcy wytężonej pracy. Wręczono dyplomy i nagrody tym wszystkim, którzy odznaczali się wyjątkową pracowitością, kulturą osobistą i osiągnięciami. Niestety był to też czas rozstania z klasą VI, która po wakacjach zasili społeczność gimnazjum. Niejednemu łza się w oku zakręciła…

Zobacz w galerii...
Stypendia Wójta Gminy Nowy Targ...


ZAJĘCIA WAKACYJNE S.P. LUDŹMIERZ
wakacje1.jpg


ZAJĘCIA SPORTOWE

Miejsce - „Orlik” w Ludźmierzu, w razie złej pogody – sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Ludźmierzu.

Prowadzący zajęcia – Edward Pazdur

Harmonogram zajęć


Images: wycieczki.jpg

Images: Zubrzyca6.jpg Images: Zubrzyca6.jpg Images:krakow20.jpg Images: sandomierz3.jpg Images: kolkoplastyczne1.jpg
Wycieczka klas 0 do Orawskiego Parku Etnograficznego w Zubrzycy WYCIECZKA KLAS I DO ZOO I SMOKA WAWELSKIEGO WYCIECZKA KLASY IV DO CINEMA PARK I PLANETARIUM WYCIECZKA KLASY V i VI DO SANDOMIERZA I STOBIERNEJ WYCIECZKA KÓŁKA PLASTYCZNEGO DO SZCZYRZYCA

 

Images:swietorodzin.jpgImages: DSC09737.jpg

12 czerwca na boisku sportowym dzieci z klas "0" wraz ze swoimi rodzicami świętowali Dzień Mamy i Taty. Świętowanie rozpoczęło się krótkim występem dzieci, które recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki dla swoich rodziców. Przedstawienie przygotowały wychowawczynie klas.
Następnie wszyscy udali się na grilla. Druga część świętowania rozpoczęła się wspólną zabawą w kole i podziałem na cztery drużyny, w których odbyły się różne ruchowe konkurencje. Rodzice ze swoimi pociechami bawili się w konkurencjach takich jak: slalom, bieg z dzieckiem na barana, bieg dziecka w butach rodzica, skoki dodawane, wyścig w workach i inne. Całości towarzyszyły okrzyki bojowe drużyn oraz zabawne piosenki w wykonaniu dzieci i rodziców.

Zobacz w galerii Zbigniew Krauzowicz...


BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA
Images: a18c55748992b0ef916c87ae3a136170.jpg2 czerwca 2014r. w naszej szkole odbyło się niezwykłe przedstawienie dla dzieci z okazji ich święta. Na scenie pojawili się niecodzienni bohaterowie: Śpiąca Królewna ze swoim Księciem, Król z Królową, zwiewne wróżki oraz licznie przybyli goście. W te bajkowe postacie wcielili się rodzice dzieci klas 0, którzy w balowych strojach wprowadzili w niezwykły świat baśni. Wiedźmą z kolei była nauczycielka języka polskiego. A wszystko to w bajkowej scenerii.
Przybyła na przedstawienie cała społeczność szkolna była bardzo pozytywnie zaskoczona, a najbardziej pociechy naszych niezwykłych aktorów Pomysłodawczyniami oraz reżyserami przedstawienia były wychowawczynie klas 0: pani Katarzyna Łapczyńska i pani Danuta Kostorz.

Zobacz w galerii goral.info.pl...


DZIEŃ MAMY I TATY
Images: dzienRodzica1.jpg

Images: dzienRodzica7.jpg

29 maja 2014r. w naszej szkole był świętowany Dzień Mamy i Taty – szczególne wydarzenie dla rodziców i dzieci z klas I–III. Dzieci wykonały dla rodziców przygotowany program artystyczny. Zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, zachwyciły swoim śpiewem i pokazały swoje umiejętności taneczne. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane podarunki. Rodzice obdarowali swoje pociechy słodkościami. Nad oprawą artystyczna czuwały wychowawczynie klas, tj.: pani Grażyna Nowak, pani Danuta Michniak, pani Teresa Antolak i pani Bożena Wojtoń.

Zobacz w galerii...