Menu
WŁADZE
HISTORIA
GRONO PEDAGOGICZNE
KLASY 2014/2015
PLAN LEKCJI
BIBLIOTEKA
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
GALERIA I
GALERIA II
KONTAKT
ROZBUDOWA SZKOŁY - GALERIA
Dla rodziców
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Dni otwarte 2014/2015

Zebrania z rodzicami 2014/2015

Dodatkowe dni wolne 2014/2015

Wykaz podręczników szkolnych 2015/2016

REKRUTACJA 2015/2016

SZEŚCIOLATEK W SZKOLE

EWALUACJA
Licznik
Licznik gości na stronie:
· Aktualnie: 1
· Dzisiaj: 41
· Ostatni tydzień: 214
· Ostatni miesiąc: 734
· Wszystkie: 31097
Dla uczniów
"POMOCNA DŁOŃ"
+
JĘZYK ANGIELSKI
BLOG JĘZYK ANGIELSKI

Ważne

POMOC DLA KUBUSIA
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu.

PODRĘCZNIKI 2015/2016
..............................................................
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH NA ROK 2015/2016
........................................

Plakat informacyjny dla rodziców!
Images: plakat001.jpg

/

ZAJĘCIA WAKACYJNE
Images: zajeciawakacyjne.jpg

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH MATEMATYCZNYCH
Images: kmatem002.jpg


3 czerwca 2015r. odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „SUPEŁEK” dla klas IV i V, zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Rogoźniku. W konkursie wzięło udział 27 uczniów z 14 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Bartłomiej Zubek i Daniel Czaja. Nauczyciel przygotowujący: Sylwia Sąder.
Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: I miejsce Bartłomiej Zubek z klasy IV w kategorii klas IV oraz III miejsce Daniel Czaja z klasy V w kategorii klas V.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Images: klasa006.jpg21 maja 2015r. odbył się Gminny Konkurs Matematyczny MATMIX dla klas IV-VI, zorganizowany przez Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gronkowie. W konkursie wzięło udział 48 uczniów szkół podstawowych naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Arkadiusz Antolec, Anna Cetera i Dariusz Czaja. Nauczyciel przygotowujący: Bogumiła Długopolska.
W klasyfikacji indywidualnej I miejsce i tytuł "Mistrza Otwartego Umysłu" uzyskał Dariusz Czaja. W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła zajęła również I miejsce i tytuł "Szkoły Otwartego Umysłu".

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Images: klasy123.jpg14 maja 2015r. odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Mały Matematyk” dla klas I – III, zorganizowany przez Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie. W konkursie wzięło udział 46 uczniów z 17 szkół Gminy Nowy Targ. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maciej Czaja klasa I, Maksymilian Sąder klasa II i Zuzanna Szczęch klasa III. Nauczyciele przygotowujący uczniów: Bożena Wojtoń, Danuta Michniak i Lucyna Czaja.
Nasi uczniowie zdobyli tytuł „Mały Matematyk” i zajęli następujące miejsca: I miejsce Maksymilian Sąder w kategorii klasy II oraz II miejsce Maciej Czaja w kategorii klasy I.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!


UKS WIATR LUDŹMIERZ MISTRZEM POLSKI
Images: mistrzostwa001.jpgW Nowym Targu został rozegrany Turniej Finałowy Mistrzostw Polski w Unihokeju Juniorów Starszych. Turniej finałowy Wiatr rozpoczął od efektownego i raczej niespodziewanego zwycięstwa 7:3 nad obrońcami tytułu drużyną MUKS Zielonka. Dzień później ludźmierzanie stoczyli już szalenie zacięty bój z Fenomenem Babimost.
Po regulaminowym czasie gry wynik był remisowy 4:4. 4 sekundy przed końcem dogrywki zwycięskiego gola dla Wiatru zdobył Aleksander Hamrol. Mistrzostwo zespół z Ludźmierza przypieczętował wysoką wygraną 7:1 nad Absolwentem Siedlec.

Czytaj dalej...


Z ŻYCIA ZERÓWEK :)
Images: rys001.jpgW ostatnim czasie nasi najmłodsi uczniowie odbyli szereg wycieczek po najbliższej okolicy. Dzieci wraz ze swoimi paniami: Katarzyną Łapczyńską i Magdaleną Rajską, odwiedziły pobliskie sklepy, gdzie zapoznały się z pracą sprzedawcy i dokonały drobnego zakupu. Poznały też pracę aptekarza, składając wizytę w aptece. Dzięki wycieczce do pobliskiego gospodarstwa dowiedziały się jak wygląda praca rolnika i hodowcy bydła.
Uczniowie klas 0 zapoznali się również z pracą piekarza, poznali etapy powstawania chleba i spróbowali wyrobów z ludźmierskiej piekarni. Dzieci odwiedziły także Gminną Bibliotekę Publiczną w Ludźmierzu, gdzie uczestniczyły w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach. Pani bibliotekarka przybliżyła dzieciom swoją pracę, powiedziała jak należy dbać o książki i zachęcała je do czytania.

Zobacz galerie...